Щеплення – суперсила від хвороб!

Контекст

Вакцинація дітей та дорослих – єдиний ефективний спосіб запобігти таким небезпечним хворобам як кашлюк, дифтерія, правець, кір, паротит, краснуха, туберкульоз, гепатит В та поліомієліт.

Щороку все більше батьків ставиться до щеплення позитивно, однак з початком пандемії кількість дітей, які отримали необхідні вакцини, суттєво зменшилась. Причин багато: батьки не завжди розуміють важливість планової, а головне – вчасної вакцинації, непередбачувані локдауни, страх перед можливим інфікуванням коронавірусом...

А як щодо дорослих?
Виявляється, щеплення, що були зроблені у дитинстві, також мають термін придатності! Кожні 10 років кожному дорослому обов'язково потрібне повторне щеплення, що повертає імунітету силу для боротьби з небезпечними хворобами.

Челендж

Світ втомився від страхіть пандемії та постійної нестабільності. Тож головним челенджем для нас став тон комунікації, що ефективно працюватиме з нашою аудиторією. Бо вона останнім часом постійно відчуває подвійну напругу та стрес – через страх як за себе, так і за дітей.

Ми вирішили понизити градус занепокоєння українських батьків і створити таку комунікацію, що буде спиратися на позитивні емоції – без страшилок та гнітучих попереджень.