ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

ми розповіли 42 незламні історії про єдність та взаємодопомогу українців під час війни.

Липень-Вересень ʼ22
21 відеоісторія
21 текстова історія
3 кі-віжуали
🤔 бекграунд

памʼятаєте перші місяці війни? україномовні та російськомовні, православні та католики – з першим пострілом всі обʼєднались проти росіян. минають місяці, ми переживаємо травму за травмою як люди і як суспільство. в цьому стані ми розʼєднуємось, перестаємо толерувати і емпатувати.

в режимі енергозбереження наш хитрий мозок покладається на стереотипи.

😐 проблема

чимало стереотипів приносять більше шкоди ніж користі. особливо ті, що навіяні росією. але ми вирішили не боротись з вітряками пропаганди.

замість того, щоб фокусуватись на ній, а звернулись до реальності, де українці роблять можливе і неможливе один для одного.

🚀 рішення

ми вирішили створити комунікаційну кампанію, що зблизить українців, не зважаючи на приналежність до регіону, міста чи села. ми стоїмо незламною стіною перед ворогом, і нам важливо довіряти один одному. так, всім випала різна роль. російськомовному сходу довелося зустрічати ворога, а україномовному заходу – підтримувати тил.

кожен регіон та українець та українка роблять свій неоціненний внесок як в сьогодення, так і в майбутню перемогу. Не така страшна тривога, коли ми пліч-о-пліч.

🎞 відео та тексти
👁 охопили 450 000+
ми записали 42 історії українців – митців, миткинь та бізнесменів, дітей і дорослих.2 400 підписників
2 300 лайків
78 постів50 відміток
300 000+ охоплення
18 стікерів
600 використань
21 пост
3000+ переглядів
990 підписників
24 колаборації
78 постів
55 відміток
190 000+ охоплення

170 підписників
15 постів
3210 лайків
16 000+ охоплення
🖨 аутдор
👁 охопили 2 940 000+
поєднавши кадри воєнного життя українців показали, що всі робимо спільну справу. бо ми – одна велика родина, де кожен може стати опорою другу і незнайомцю, кожен готовий підставити дружнє плече. 90 постерів на білбордах і сітілайтах побачили жителі 7 українських міст.
🖇 ліфлети
👁 охопили 10 400+
задизайнили та надрукували 64 000 ліфлетів з необхідною інформацією для вимушених переселенців кожного з 7 західних регіонів.
🎨 мистецька
колаба
🖼 25 ілюстрацій
нас надихають сучасні митці та миткині. їхні способи візуальної комунікації зачаровують! тож ми запросили українських ілюстратор_ок, щоб разом проговорити важливе.
🔦 флешмоб
👁 охопили 1.2 мільйони
👨 задіяли 68 учасників
готуючись до Дня Незалежності, створили надихаючий мерч, який розіслали політикам, головам державних адміністрацій, блогер_кам та інфлюенсер_кам – все для того, щоб в інфопросторі кожного українця стало трошки більше любові і трошки менше упереджень.
🗞 релізи
👁 охопили 1.2 мільйони
🗞
170 публікацій
👨 88 медіапартнерів
щоб ефективно співпрацювати зі ЗМІ, зробили кожну історію інфоприводом – так 42 матеріали перетворились на 42 релізи. до них додались спеціальні релізи – і про надихаючі історії жінок під час війни, і про обʼєднавчий флешмоб.
press releases screenshots
🗞 спецпроєкт
«Суспільне»
👁 охопили 1.2 мільйони
🗞
170 публікацій
👨 88 медіапартнерів
ми знали, що «пліч-о-пліч» створений обʼєднувати. але для цього треба бути почутими. важко уявити кращого партнера для такої задачі, ніж національна телекомпанія, яка щодня формує реальність мільйонів українців. у рамках спецпроєкту телеканали «Суспільне» опублікували понад 10 відео, а головне медіа регулярно ділилось історіями героїв на сайті та в соцмережах.
press releases Suspilne screenshots
🗞 спецпроєкт
Diia
🗞 5 публікацій на порталі
🗞
5 постів в інстаграмі
серед записаних 42 матеріалів були історії українських бізнесів та підприємців, які рятувались з гарячих точок, але продовжували працювати, незважаючи ні на що. тож ми подумали – ця тема ідеально пасує колабі з порталом diia.business. бо Дія допомагає створювати, розвивати та масштабувати бізнес. так, навіть в умовах військового часу!
press releases Diia.business screenshots
🏁 результати
🟣 план охоплення: 2 014 000
🟢
фактичне охоплення: 33 530 594
проєкт, покликаний обʼєднати українців, отримав неймовірну підтримку. лише уявіть – результати перевершили наші очікування практично в 16 разів!