Гід з державних послуг

Контекст

Гід із державних послуг – це єдиний официальний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні. Це величезний та гарно структурований архів, де кожен громадянин може знайти відповіді на різні питання.

Питань мільйон, і раніше доводилося шукати відповіді на них у реєстратурі ЦНАПУ чи питатися у знайомих. Записувати на листок список необхідних документів та повертатися до центру надання послуг знову...

З появою Гіда все спростилося - вся інформація акумульована в одному місці. Все добре структуровано за подіями життя. І, крім того, Гід — официальний джерело інформації. Тобто, якщо якась тітонька у віконечці під час надання послуги вимагатиме довідку, яку не вказано на Гіді, посилання на Гід є аргументом не надавати відповідні документи. Ось так зручно.

Завдання

Ресурс, що економить час та нерви — це круто. Але чимало наших співгромадян не знають про Гід і про спрощення взаємодії з державними апаратом. Тож наша мета — розповісти про те, як саме Гід може стати в нагоді тобі, мені, нашим друзям чи родичам.

Для кого?

Наша аудиторія – сучасні та успішні люди, які ведуть активний спосіб життя, подорожуть, купують нерухомість, запускають власні стартапи, народжують та виховують дітей і сфокусовані на нових можливостях, а не проблемах.

А відтак, і герої роликів комунікаційної кампанії саме такі. Це не якісь далекі аудиторії герої, а люди з конкретними обличчями, іменами, бажаннями та мріями, запитаннями до життя та самих себе. Ці мрії та запитання відомі чи не кожному з нас. І саме через ці внутрішні інсайти ми й прокладаємо містки до аудиторії.

Ідея

Людям подобається, коли про них говорять приємне. Приємно — це коли ти виступаєш героєм, який користується можливостями цього світу і порається з всіма складнощами одним кліком.

Тож люди з охотою асоціюються себе з такими просунутими героями та надихаються ними у власному житті. Через цей позитивний образ ми розповіли про Гід.