Embrace Ukraine

Європа та Україна мають не лише один континент, багатовікову й могутню історію, схожі традиції, величну культуру, але й спільне майбутнє.

Тож як через образи та слова об’єднати EU та UA так, аби стерти усі кордони між країною та союзом? Так, аби було зрозуміло без додаткових пояснень?

Свої пошуки ми почали зі слів: скорочення EU та UA мають одну спільну літеру: U. Саме вона у лого кампанії уособлює Україну. 
E is for Europe, U is for Ukraine. Так айдентика складається із поєднання головного символа Європейського Союзу – 12 зірок, так такої української “U”. Спільна на двох літера забарилася між прапором, що без жодних конспектів пояснює: між Європою та Україною немає пробілів, відстані чи різниці.
Embrace Ukraine – це про все те, що світ вже зробив і про те, що має.  Embrace – про обирання, осягнення,  про оточення і приймання. Embrace – це про міць та сталь, про вибір та виклик, про дослівно: вступ в. 

Поєднання потужного дієслова з Україною – про soft power і hard power одночасно. 

На нотатниках чи заставці ФБ, на національному мерчі чи у міжнародних концернах – лого та слоган легко зчитуються та не потребують додаткових пояснень: Україна – частина європейського світу.